Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Podejrzany bagaż na stacji przy lotnisku. Odwołane pociągi

Warszawa

tvnwarszawa.plAkcja na Stacji Lotnisko Chopina

Na stacji Warszawa Lotnisko Chopina służby sprawdzały podejrzany bagaż pozostawiony w pociągu. Odwołane zostały kursy linii S2 i S3.

- Mieliśmy zgłoszenie, że pozostawiono bagaż koloru czarnego w pociągu SKM relacji Warszawa – Sulejówek – mówi nam Ewa Sitkiewicz z biura prasowego stołecznej policji.

Działania prowadzono na stacji Lotnisko Chopina. Na początku bagaż zabezpieczyła Straż Ochrony Kolei, później policja. Jak podała po godz. 15 policja, bagaż został sprawdzony. Nie znaleziono w nim niczego, co mogłoby stanowić zagrożenie dla pasażerów.

Utrudnienia na torach

Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, kursy linii S2 o 14.05 oraz linii S3 o 14.20 z Lotniska Chopina zostały odwołane. Do tego wszystkie pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej linii S2 i S3 zostały skrócone do stacji WARSZAWA ZACHODNIA.

Obowiązywało honorowanie biletów Kolei Mazowieckich w autobusach: 148 Lotnisko Chopina - Metro Imielin, 175 Lotnisko Chopina – Foksal, 188 Lotnisko Chopina - Metro Politechnika, 331 cała trasa.

ran/b