Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Podejrzana paczka w sortowni. "Ewakuowano 150 osób"

Warszawa

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plAkcja straży przy ul

Akcja służb w sortowni Poczty Polskiej przy ulicy Łączyny na Ursynowie. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, pracownicy natknęli się na podejrzaną paczkę, z przedmiotami przypominającymi granaty. Ewakuowano ok. 150 osób.

- Akcja służb została zakończona, nie były to przedmioty, które byłyby niebezpieczne - powiedziała ok. godz. 14.20 Agnieszka Włodarska z biura prasowego stołecznej policji.

Ewakuacja pracowników

Zgłoszenie dotarło do służb przed godz. 13. – Na miejsce przyjechali m.in. strażacy, policjanci i energetycy – informował po godz. 13 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Policja podawała, że pracowników centrum ekspedycyjno-rozdzielczego zaniepokoiła jedna z paczek. - Zaalarmowali, że coś niebezpiecznego może się w niej znajdować - mówiła przed godz. 14 Edyta Adamus z biura prasowego stołecznej policji.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, podczas prześwietlenia paczki w centrum Poczty Polskiej przy Łączyny 8, pracownicy natknęli się na przedmioty przypominające granaty.

Policja informowała, że na czas akcji ewakuowano 150 osób.

Akcja straży przy ul. Łączyny | Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
Akcja straży przy ul | Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
Akcja straży przy ul | Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
Akcja straży przy ul | Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
Akcja straży przy ul | Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl

ran/b