Przygotuj się na:

ZMIANY W KODEKSIE RUCHU

Szóstego grudnia wchodzą w życie nowe przepisy o tworzeniu drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

Podejrzana o zabójstwo na Stalowej wciąż pod okiem psychiatrów

Warszawa

tvnwarszawa.plMagdalena M. podejrzana o zabójstwo przy Stalowej

Sąd Okręgowy przedłużył o cztery tygodnie obserwację psychiatryczną kobiety podejrzanej o zabicie koleżanki i dwójki jej dzieci. Do makabrycznej zbrodni doszło w listopadzie ubiegłego roku w kamienicy przy ulicy Stalowej.

Magdalena M. najpierw trafiła do aresztu śledczego, a potem na obserwację psychiatryczną.

- Na wniosek biegłych Sąd Okręgowy przedłużył jej czas do 24 czerwca - informuje Renata Mazur, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Przyznała się do winy

Tragicznego dnia strażacy zostali wezwani do niewielkiego pożaru w kamienicy przy ulicy Stalowej. Po jego ugaszeniu w mieszkaniu znaleźli ciała trzech osób. Jak się później okazało 26-letniej kobiety i jej dzieci: rocznego chłopca i ośmioletniej dziewczynki.

Kilka dni później policja zatrzymała 32-letnią Magdalenę M. Śledczy ustalili, że zatrzymana przyjechała wieczorem do swojej znajomej i zadała jej kilkanaście ran nożem. Chcąc zatrzeć ślady zbrodni podpaliła mieszkanie, w skutek czego dwoje dzieci zabitej uległo zaczadzeniu.

Kobieta przyznała się do winy. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że motywem zbrodni były rozliczenia finansowe. 32-latka usłyszała zarzut zabójstwa więcej niż jednej osoby, połączonego z rozbojem.

Z sąsiadami zamordowanej kobiety rozmawiał Dariusz Łapiński, reporter "Faktów" TVN:

skw/r

Na Pradze zginęła kobieta i jej dwoje dzieci
Fakty TVN