Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Podawali się za policjanów, przeszukiwali przechodnia

Warszawa

kspPolicja zatrzymała dwóch mężczyzn

Patrol z Lesznowoli zatrzymał mężczyzn podających się za policjantów, którzy przeszukiwali przechodnia. Obaj trafili do aresztu, gdzie okazało się, że jeden z nich poszukiwany był listem gończym.

Podczas nocnego patrolu policjanci z Lesznowoli zauważyli mężczyzn w kamizelkach odblaskowych, którzy przeszukiwali przechodnia. Okazało się, że udający policjantów mężczyźni zatrzymali obywatela Ukrainy. Fałszywi policjanci, zarzucili mężczyźnie popełnienie wykroczeń, a gdy zaprotestował, powalili go na ziemię.

Policja prosi o kontakt

27 i 36-latek trafili do policyjnej celi w Piasecznie, gdzie okazało się, że 36-latek od 2014 roku poszukiwany był listem gończym.

Policjanci, zajmujący się tą sprawą, nie wykluczają, że zatrzymani mężczyźni, mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego, mogli dokonać więcej podobnych przestępstw. Osoby, które podejrzewają, że mogły paść ofiarą fałszywych kontroli, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Lesznowoli pod tel. 22 60 45 843.

ms