Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Pod osłoną nocy włamał się do sklepu mięsnego

Warszawa

ShutterstockSprawą zajęła się policja (zdjęcie ilustracyjne)

Kiedy jego konkubina spała, on z jej torebki zabrał klucze. Chwilę później włamał się do sklepu mięsnego w Śródmieściu. Jak podaje policja, 44-letni Dariusz K. już usłyszał zarzuty.

Tego mężczyznę policjanci tropili przez ponad miesiąc, bo do zdarzenia doszło w połowie lipca.

Kradzież pod osłoną nocy

"Pierwsze podejrzenia padły na pracowników sklepu lub kogoś z ich najbliższego otoczenia. Praca operacyjna i szczegółowa analiza zgromadzonego materiału dowodowego doprowadziły funkcjonariuszy do Dariusza K., konkubenta jednej z kobiet pracujących w mięsnym" – informuje policja.

44-latek, wykorzystując nieuwagę kobiety, zabrał jej klucze od sklepu, kiedy ta spała i pojechał do mięsnego.

Jak podaje policja, pod osłoną nocy wszedł do pomieszczenia, w którym stała kasetka z pieniędzmi, zabrał z niej 1600 złotych, po czym, jak gdyby nigdy nic, zamknął sklep i po powrocie do domu podrzucił klucze niczego nieświadomej sprzedawczyni.

Sprawa wyszła na jaw, gdy następnego dnia okazało się, że obsługa sklepu została bez gotówki i nie miała czym rozliczać się z klientami sklepu.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Twierdzi, że pieniądze wydał na zaległe rachunki. Grozi mu do 10 lat więzienia.ZOBACZ MATERIAŁY O NIETYPOWYCH KRADZIEŻACH:

Kamera zarejestrowała moment kradzieżyksp
wideo 2/4

kz/ran