Pociąg z Pragi opóźniony o 76 min. "Pasażerowie ryzykują i idą torami"

Warszawa

Cola / Kontakt24Problemy z pociagiem

Pociąg jadący z Pragi do Warszawy popsuł się kilometr przed Dworcem Zachodnim – poinformował użytkownik Kontaktu24. Kolejarze podali, że doszło do awarii lokomotywy. Opóźnienie wyniosło 76 minut.

Pociąg jadący z Pragi do Warszawy popsuł się kilometr przed Dworcem Zachodnim – poinformował użytkownik Kontaktu24. Kolejarze podali, że doszło do awarii lokomotywy. Opóźnienie wyniosło 76 minut."Pasażerowie ryzykują życie i kary mandatów, wyszli i idą torami" – poinformował Kontakt24 internauta o nicku cola.

Awaria lokomotywy

Jak podała rzeczniczka PKP Intercity, doszło do awarii lokomotywy, która prowadziła skład. – Zastępcza lokomotywa wyjechała ze stacji Warszawa Grochów ok. godz. 18.50. W tym miejscu nie ma możliwości przesadzenia podróżnych - powiedziała ok. godz. 19.30 Zuzanna Szopowska.

Szopowska dodała, że w pociągu jest ok. 150 pasażerów. - Poprosiliśmy podróżnych, żeby zostali w składzie, bo wychodzenie z pociągu na tory jest niebezpieczne. Nie jesteśmy jednak w stanie wszystkich kontrolować – zaznaczyła.

O godz. 19.50 rzeczniczka poinformowała, że pociąg już odjechał z miejsca, w którym doszło do awarii. Opóźnienie wyniosło 76 minut.

ran

Problemy z pociągiem
Cola / Kontakt24