Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

Najnowsze

Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę

Najnowsze

Wypadek na torach
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plWypadek na torach

Na stacji kolejowej Warszawa Radość pociąg Kolei Mazowieckich potrącił mężczyznę, który po tym trafił do szpitala. Niestety nie udało się go uratować. Wstrzymany był ruch pociągów w obu kierunkach na trasie Warszawa Wawer - Warszawa Falenica. Ruch został wznowiony przed 19.00.

Do wypadku doszło przed 16.00 - Mężczyzna przechodził przez przejście dla pieszych na torach kolejowych przy stacji Warszawa Radość. Najprawdopodobniej za późno wszedł na przejście. Nie ma tam sygnalizacji świetlnej, choć przejście jest oznakowane - mówi Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Jak podaje policja, mężczyzna przejeżdżał na rowerze przez przejście lub prowadził jednoślad.

Przed godziną 20.00 Iwona Jurkiewicz z biura prasowego stołecznej policji poinformowała, że 81-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Utrudnienia w ruchu

Był to pociąg z Warszawy do Pilawy. Ruch kolejowy na trasie otwockiej był całkowicie zablokowany w obu kierunkach, ponieważ na drugim torze prowadzony jest remont.

- Obydwa tory są zamknięte. Na miejscu są służby ratownicze. Zasugerowaliśmy przewoźnikom, by wprowadzono zastępczą komunikację autobusową - mówił Maciej Dutkiewicz z PKP PLK.

Ruch został wznowiony przed 19.00. ZTM podaje, że wciąż mogą występować opóźnienia w kursowaniu.

Uruchomiono pociąg wahadłowy

Zarząd Transportu Miejskiego podawał, że uruchomiony był pociąg SKM linii S1 kursujący wahadłowo na odc. OTWOCK -WARSZAWA FALENICA. Odwołane zostały kursy pociągów SKM linii S1 na poniższych odcinkach: WARSZAWA WSCHODNIA (16:29) - OTWOCK (17:03) OTWOCK (18:45) - WARSZAWA WSCHODNIA (19:21)

lata/ran

Pozostałe wiadomości