Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Pociąg śmiertelnie potrącił człowieka pod Piastowem

Warszawa

Do wypadku doszło nieopodal Józefinowa pod Piastowem

W miejscowości Józefinów pod Piastowem, na torach śmiertelnie potrącony został człowiek. - Pociąg jechał ze stacji Łódź Kaliska do Warszawy Wschodniej. Ruch w kierunku Warszawy odbywa się z opóźnieniem około 10 min - poinformował Maciej Dutkiewicz z PKP PLK.

Informacje o wypadku podały na swoich stronach Koleje Mazowieckie i ZTM. - Do wypadku doszło o godz. 19.35 w okolicach Józefinowa. Osoba przechodziła przez tory poza przejazdem kolejowym. Doszło do nieszczęśliwego wypadku - powiedział Dutkiewicz.Dodał, że na miejscu pracuje prokurator i komisja ds. wypadków kolejowych.

- Pasażerowie pociągu relacji Łódź Kaliska - Warszawa Wschodnia zostali proszeni o przesiadkę do najbliższego pociągu. Ruch jest jednak utrudniony. Opóźnienia pociągów jadących w kierunku Warszawy wynoszą ok 10 min - wyjaśnił.

ap/r