Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  "Pobili się przy cmentarzu, bo kobieta na nich zatrąbiła"

  Najnowsze

  Adam /warszawa@tvn.plBijatyka przy cmentarzu

  Czterech mężczyzn brało udział w bójce, do której doszło przy Cmentarzu Wolskim - opowiada Adam, który do redakcji tvnwarszawa.pl przesłał nagranie z bijatyki.

  W czwartek na Cmentarzu Bródnowskim doszło do przepychanek, a przy Wolskim trzech mężczyzn urządziło sobie regularną bójkę.

  - Do zdarzenia doszło ok. godz. 13:00 na chodniku od strony ul. Sowińskiego - opowiada internauta.

  "Chciał zrobić porządek, dołączył do bójki"

  - Przechodziło dwóch mężczyzn pod wpływem alkoholu. Kobieta z zaparkowanego opla zatrąbiła na nich, bo chciała wyjechać. To nie spodobało się mężczyznom, którzy wulgarnie zareagowali. Wysiadł do nich towarzysz prowadzącej auto - opowiada Adam, który przesłał na warszawa@tvn.pl nagranie z bijatyki. Jak mówi, wtedy zaczęła się walka wręcz.

  Kilka minut później do bijących się miał dołączyć kolejny mężczyzna. - Po prostu przechodził i chciał "zrobić porządek". Nie udało mu się rozdzielić mężczyzn, zaczął się więc z nimi szarpać - opowiada Adam. I dodaje, że świadkowie wzywali policję.

  Jest dochodzenie

  Początkowo policja informowała, że nie miała zgłoszenia w tej sprawie. Okazało się jednak, że takie zgłoszenie było i na miejscu pojawił się patrol.

  - Gdy dojechał, po uczestnikach bójki nie było śladu. W każdym razie nikt się nie zgłosił - ani poszkodowani, ani świadkowie - relacjonuje Joanna Banaszewska z wolskiej policji. I dodaje: - Udział w bójce jest ścigany z urzędu, więc w tej sprawie trwa już dochodzenie. Prosimy świadków zdarzenia o pomoc w ustaleniu uczestników.

  wp/lata/b//mz/roody