Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Pobili i ukradli zegarek. Mogli też napaść na autobus

Warszawa

Kontakt24Bijatyka na przystanku

Bójka na przystanku autobusowym przy Wałbrzyskiej to nie jedyny incydent, do którego miało dojść w nocy z niedzieli na poniedziałek. Policja szuka też sprawców pobicie przy Surowieckiego i nie wyklucza, że chodzi o te same osoby.

Poszukiwana grupa zaatakowała przechodnia przy ulicy Surowieckiego. Sprawcy napadu zabrali mu zegarek.

- Policjanci zabezpieczyli monitoring i przesłuchują świadków. Niewykluczone, że osoby, które go pobiły, mogą mieć związek ze zdarzeniem przy Wałbrzyskiej - poinformował Piotr Świstak z zespołu prasowego stołecznej policji.

Brutalny napad na autobus

O tym incydencie pisaliśmy w poniedziałek na tvnwarszawa.pl. Na Kontakt24 otrzymaliśmy 30-sekundowe nagranie. Widać na nim mężczyzn, którzy zaatakowali pasażerów autobusu. Wysiedli oni z dwóch busów, które zaparkowali przed pojazdem.

Według autorki nagrania, całe zajście trwało mniej niż minutę, a sprawcy odjechali po tym, jak pasażerowie uciekli do autobusu.

Sugerowała, że sprawcami mogą być kibice, którzy przyjechali na niedzielny mecz i "postanowili ulżyć swoim frustracjom atakując przypadkowych ludzi".

Zobacz też jak wyglądała niedzielna feta kibiców Legii:

Kibicie na Krakowskim Przedmieściutvnwarszawa.pl
wideo 2/4

md/r