Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Pobicie na moście Poniatowskiego. "Obcokrajowiec uderzony w twarz"

Warszawa

Archiwum tvnwarszawaPolicja zajęła się sprawą

Na moście Poniatowskiego doszło do pobicia obcokrajowca - informują służby. Policja podaje, że napastnik uciekł.

Jak podają Tramwaje Warszawskie, do zdarzenia doszło około godz. 20.40 w sobotę.- Informację o pobiciu pasażera tramwaju linii 9 jadącego w kierunku ronda Waszyngtona zgłosiliśmy pogotowiu i policji – mówi Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich. Komenda stołeczna precyzuje, że napaść miała miejsce na przystanku tramwajowym.

"Uderzony w twarz"

- Wysiadło na nim dwóch obcokrajowców. Jeden został dwukrotnie uderzony w twarz przez stojącego tam nieznanego mężczyznę - informuje Jarosław Florczak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.Przytacza też relację świadków. Wynika z niej, że napastnik nic nie krzyczał, ani nic nie mówił, a po chwili uciekł w nieznanym kierunku. - Jego zachowanie wskazywało, że być może był nietrzeźwy - dodaje Florczak.Napastnika nie udało się na razie znaleźć. - Będziemy zabezpieczać monitoring - mówi Florczak.Na miejsce przyjechało również pogotowie. Z relacji policjanta wynika jednak, że poszkodowany nie chciał pomocy medycznej. – Odmówił też złożenia zeznań – informuje Florczak.

Zobacz materiały o ubiegłorocznym pobiciu Egipcjanina w barze z kebabem:

ran/mś

Sprawa pobitego EgipcjaninaTVN24
wideo 2/2