Po przepustkę do "Jordanka"

Warszawa

Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.plWjazd na Saską Kępę

To ostatni dzwonek dla mieszkańców i przedsiębiorców, którzy podczas meczów na Stadionie Narodowym, chcą swobodnie wjeżdżać na Saską Kępę. Identyfikator można wyrobić do 6 czerwca. Od poniedziałku również w "Jordanku" przy ul. Nobla 18/26.

Specjalne przepustki urząd dzielnicy przygotował w obawie przed rozjeżdżaniem i blokowaniem Saskiej Kępy przez kibiców, którzy na mecze będą chcieli dotrzeć samochodami. W dniu spotkań Euro 2012 wjazd na osiedle będzie pilnie strzeżone, a dostać będą mogli się, ci którzy wyposażą się w identyfikator.

Również w "Jordanku"

Wyrabiać mogą go mieszkańcy Saskiej Kępi i przedsiębiorcy prowadzący działalność na tym terenie. Muszą wybrać się Wydziału Obsługi Mieszkańców w urzedzie Pragi Południe. A od 28 maja do 6 czerwca zostanie wznowiona obsługa klientów w Ognisku Pracy Pozaszkolnej "Jordanek". Punkt będzie czynny również w sobotę 2 czerwca.

Przepustki wydawane są za darmo, mają formę okrągłego hologramu-nalepki, którą trzeba będzie umieścić na przedniej szybie auta. Obowiązywać mają przez trzy lata, z możliwością przedłużenia na kolejne. To oznacza, że będą ważne podczas różnych imprez organizowanych na Narodowym.

Potrzebne dowód i NIP

Mieszkańcy będą musieli pokazać dowód osobisty z adresem zameldowania lub inny dokument potwierdzający prawo do zamieszkiwania na terenie strefy. Do tego konieczny jest dowód rejestracyjny pojazdu lub zaświadczenie, że dysponujemy pojazdem.

Z kolei osoby prowadzące działalność gospodarczą na terenie Saskiej Kępy muszą przedstawić NIP i dokument potwierdzający tytuł prawny do lokalu czy nieruchomości znajdującej się w wyłączonej strefie.

PRZECZYTAJ SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN

Zamknięta strefa | urząd dzielnicy
Wzór przepustki | urząd dzielnicy
Zamknięta strefa | urząd dzielnicy
Wzór przepustki | urząd dzielnicy
Zamknięta strefa | urząd dzielnicy
Wzór przepustki | urząd dzielnicy

ran/b