Po meczu Lady Pank zagra na żywo

Warszawa

PAP/Paweł SupernakStrefa kibica

Już dziś na Stadionie Narodowym rozegrany zostanie drugi półfinał Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. O wejście do finału zagrają Niemcy z Włochami. Jest to jednocześnie mecz pożegnania Warszawy z Euro. W strefie kibica szykuje się wiele atrakcji. Zagra zespół Lady Pank. Zabawa potrwa do 1 w nocy.

Przed Pałacem Kultury może być tłoczno. Szacuje się, że do Warszawy przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy kibiców z Niemiec. W poniedziałek liczba wykupionych przez nich miejsc na stadionie wynosiła powyżej 8 tysięcy. Dla pozostałych strefa kibica oferuje wiele atrakcji zarówno przed, jak i po meczu.

Zagra Lady Punk

Największą atrakcją oferowaną przez strefę kibica, poza transmisją meczu oczywiście, będzie bez wątpienia występ Lady Pank. Zespół zagra po zakończeniu transmisji meczu.

O to szczegółowy plan imprezy:

12.00 Powitanie12.05 „Warszawa Stolica Kibica”15.30 Kino Letnie Orange „O północy w Paryżu” 17.45 Koncert zespołu Papaja Band19.10 Ryszard Bazarnik Drums Show20.45 Transmisja meczu Niemcy - Włochy23.00 Koncert zespołu Lady Pank00.05 DJ Pawelec01.00 Zakończenie

su//ec/as