Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Po dwóch latach pies wrócił do domu

Warszawa

fot

Przez dwa lata mieszkał z nowym właścicielem. Jednak, gdy na ulicy spotkał poprzedniego pana, zaczął się do niego łasić. Szczęśliwe zakończenie było możliwe dzięki pomocy policji i temu, że labradorka miała pod skórą chip.

Dwa lata temu mieszkańcowi Łomianek zginął labrador. Po długich poszukiwaniach rodzina straciła już nadzieję, że uda się odnaleźć psa. Aż do ubiegłego wtorku, kiedy to właściciel zwierzaka zauważył swojego pieska spacerującego z obcym mężczyzną. Labrador zaczął łasić się do starego właściciela i psa, z którym spacerował prawowity własciciel. Mężczyzna udał się na policję, bo podejrzewał, że to może być jego zagubiony pies.

Chip wskazał właściciela

Jego podejrzenia okazały się słuszne. Mundurowi postanowili pośredniczyć w tej sprawie. Dowiedzieli się, że nowy właściciel kupił labradora na bazarze. Wraz z poprzednim panem psa ustalili, że zabiorą suczkę do weterynarza.

Lekarz odczytał dane z chipa, który zwierzę miało wszepione pod skórą. Nie pozostawiały wątpliwości, do kogo należy labradorka. Pies wrócił do starego domu.

band/mz