Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Po bójce w tramwaju 19-latka aresztowana na trzy miesiące

Najnowsze


W sobotę sąd aresztował na trzy miesiące 19-letnią Monikę O. W piątek dziewczyna usłyszała dwa zarzuty po bójce w tramwaju linii nr 9. Grozi jej nawet do 12 lat więzienia.

- Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanej Moniki O. środka zapobiegawczego w postaci 3-miesięcznego aresztu - poinformowała tvnwarszawa.pl Renata Mazur, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej na Pradze.

Kobieta została zatrzymana w czwartek rano. W piątek w południe trafiła do prokuratury. Postawiono jej dwa zarzuty: usiłowania rozboju oraz uszkodzenia ciała. - Grozi jej za to nawet do 12 lat pozbawienia wolności - tłumaczyła Mazur.

Wciąż trwają poszukiwania

Nadal nie udało się zatrzymać dwóch innych kobiet podejrzewanych o udział w bójce. – Trwają czynności operacyjne – ucięła kom. Joanna Węgrzyniak z praskiej policji.

Od piątku funkcjonariusze zapewniają, że ich złapanie to tylko kwestia czasu.

Biły, kopały i szarpały

O młodych kobietach, które pobiły się w tramwaju linii nr 9 (między przystankami Berezyńska i Park Skaryszewski), zrobiło się głośno, gdy w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać zajście. Jak twierdzi internauta, który napisał na Kontakt 24, chwilę po bijatyce, nastolatki wróciły do tramwaju, wdały się w szarpaninę i okradły z telefonu kobietę, która próbowała wezwać policję.

Brutalna bójka w tramwajuAjgor Ignacy

jb/lulu/ep/b

Źródło zdjęcia głównego: ksp