Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Po awarii ciepłowniczej utrudnienia nawet do wtorku

Warszawa

Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.plAwaria ciepłownicza na Mokotowie

Po dużej awarii na skrzyżowaniu Sobieskiego z Sikorskiego kierowcy nadal muszą liczyć się z utrudnieniami. - Mogą potrwać nawet kilka dób - informuje po 17.00 Ewa Paluszkiewicz, reporterka TVN24.

- Al. Sikorskiego jest już przejezdna w obie strony - informowała Paluszkiewicz. - Nadal zamknięta jest ul. Sobieskiego od ul. Dolnej do al. Sikorskiego. Kierowcy jeżdżą objazdami ul. Puławską lub Czerniakowską - dodała.

- Ulicą Sobieskiego można już dojechać do Idzikowskiego - relacjonował po 20.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Sobieskiego w kolejności

- Do północy udrożnimy ruch poza fragmentem ul. Sobieskiego, w którym doszło do awarii - zapowiedział Jerzy Palczewski, dyrektor działu eksploatacji SPEC. - Chodzi o fragment jezdni między ul. Idzikowskiego a al. Sikorskiego - sprecyzował i dodał: W weekend awaria zostanie usunięta.

Jak informuje w rozmowie z tvnwarszawa.pl. Adam Sobieraj, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich, część ul. Sobieskiego może być zamknięta nawet do wtorku. - Tuż przy skrzyżowaniu z ul. Idzikowskiego wyrwa w jezdni ma 3-4 metry głębokości do tafli wody - relacjonuje Sobieraj. - Jeżeli w weekend SPEC uda się naprawić uszkodzoną magistralę, to przystąpią do odtworzenia nawierzchni. Nie wiadomo jeszcze, jak poważnie uszkodzona jest podbudowa. Jeśli wszystko będzie dobrze, to najwcześniej we wtorek uda się puścić ruch - przewiduje Sobieraj.

Related content

Awaria ciepłownicza

Do awarii ciepłowniczej doszło w piątek na skrzyżowaniu al. Sikorskiego i ul. Sobieskiego. Początkowo zamknięte było całe skrzyżowanie. Czytaj więcej.

- Przyczyną było rozszczelnienie ruruociągu o średnicy 1 metra. Dlaczego do niego doszło, na razie nie wiemy- dodaje.

su/mz