Planują przedłużenie ulicy na Ursynowie. Będzie tam szpital

ZMIDPrzedłużenie ulicy Indiry Gandhi

Drogowcy planują przedłużenie ulicy Indiry Gandhi na odcinku od Pileckiego do Płaskowickiej. Mieszkańcy zainteresowani inwestycją mogą we wtorek wybrać się na spotkanie informacyjne.

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych przygotowuje dokumentację projektową budowy ul. Gandhi na odcinku od ul. Pileckiego do ul. Płaskowickiej (do granicy projektu południowej obwodnicy Warszawy, realizowanego przez GDDKiA).

"Kończy się ślepo"

"Obecnie ulica ma nawierzchnię z płyt betonowych i kończy się ślepo przed ul. Płaskowickiej. W przyszłości w rejonie skrzyżowania ul. Gandhi i ul. Pileckiego powstanie Szpital Południowy, co stwarza konieczność poprawienia układu drogowego w tym rejonie Warszawy" - wyjaśniają drogowcy. Według założeń ulica ma być dwujezdniowa. Mają powstać również chodniki i ścieżka rowerowa, a także skrzyżowania z ulicami: Polskie Drogi/droga dojazdowa do Instytutu Hematologii oraz Alternatywy/ Pustułeczki. Teraz osoby zainteresowane budową mają okazję porozmawiać o niej z drogowcami. Spotkanie informacyjne odbędzie się 8 września o godz. 18.00 w sali nr 136 urzędu dzielnicy przy al. Komisji Edukacji Narodowej 61.

Spotkanie w sprawie przedłużenia ulicyZMID

ZOBACZ TEŻ NOWE PRĘDKOŚCIOMIERZE NA URSYNOWIE:

ran

Nowe tablice na Ursynowie
Nowe tablice na UrsynowieMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: ZMID

Pozostałe wiadomości