Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Piosenkarka Marina Łuczenko miała kolizję na Wołoskiej

  TVN Warszawa

  Mateusz Szmelter/ tvnwarszawa.plKolizja na Mokotowie

  Na skrzyżowaniu Wołoskiej i Odyńca volkswagen zderzył się z porsche. Tym drugim autem jechała Marina Łuczenko, znana piosenkarka i narzeczona piłkarza Wojciecha Szczęsnego.

  - Potwierdzam, że miało miejsce takie zdarzenie. Na szczęście nic się jej nie stało, ale była bardzo przestraszona i zaskoczona tą sytuacją. Emocje powoli opadają, wszystko jest w porządku - przekazał w rozmowie z nami Piotr Turek, manager piosenkarki.

  Zderzenie porsche z volkswagenem

  Do zderzenia doszło przed godziną 10 na skrzyżowaniu Wołoskiej z Odyńca. - Volkswagen, prawdopodobnie wjechał na czerwonym świetle i zderzył się z porsche cayenne - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - W wyniku uderzenia uszkodzona została także latarnia i sygnalizator świetlny - dodał.

  Na miejsce przyjechało pogotowie. Jak informuje Edyta Adamus z zespołu prasowego komendy stołecznej, nikt jednak nie został ranny. Zablokowany był pas ulicy Wołoskiej w stronę centrum.

  Nie potwierdziły się wcześniejsze informacje, jakoby porsche należało do ambasady Rosji, i było prowadzone przez córkę ambasadora.

  kś/su/r