Przygotuj się na:

ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM

Szóstego grudnia weszły w życie nowe przepisy o tworzeniu drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

Piosenkarka Marina Łuczenko miała kolizję na Wołoskiej

Warszawa

Mateusz Szmelter/ tvnwarszawa.plKolizja na Mokotowie

Na skrzyżowaniu Wołoskiej i Odyńca volkswagen zderzył się z porsche. Tym drugim autem jechała Marina Łuczenko, znana piosenkarka i narzeczona piłkarza Wojciecha Szczęsnego.

- Potwierdzam, że miało miejsce takie zdarzenie. Na szczęście nic się jej nie stało, ale była bardzo przestraszona i zaskoczona tą sytuacją. Emocje powoli opadają, wszystko jest w porządku - przekazał w rozmowie z nami Piotr Turek, manager piosenkarki.

Zderzenie porsche z volkswagenem

Do zderzenia doszło przed godziną 10 na skrzyżowaniu Wołoskiej z Odyńca. - Volkswagen, prawdopodobnie wjechał na czerwonym świetle i zderzył się z porsche cayenne - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - W wyniku uderzenia uszkodzona została także latarnia i sygnalizator świetlny - dodał.

Na miejsce przyjechało pogotowie. Jak informuje Edyta Adamus z zespołu prasowego komendy stołecznej, nikt jednak nie został ranny. Zablokowany był pas ulicy Wołoskiej w stronę centrum.

Nie potwierdziły się wcześniejsze informacje, jakoby porsche należało do ambasady Rosji, i było prowadzone przez córkę ambasadora.

Kolizja na Mokotowie | Mateusz Szmelter/ tvnwarszawa.pl
Kolzija na Mokotowie | Mateusz Szmelter/ tvnwarszawa.pl
Kolizja na Mokotowie | Mateusz Szmelter/ tvnwarszawa.pl
Kolizja na Mokotowie | Mateusz Szmelter/ tvnwarszawa.pl

kś/su/r