Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Piknik na Agrykoli. Świętują zwierzaki i ich miłośnicy

Warszawa

Miłośnicy zwierząt na Agrykoli TVN24
wideo 2/2

Spacer po zdrowie z Tunią, warsztaty Psikusy z Palucha, pokaz pracy psów policyjnych, konkursy, zagadki i wspólne zdjęcie adoptowanych psów. Na Agrykoli zaczęła się druga edycja Warszawskiego Dnia Zwierząt.

Impreza organizowana przez stołeczne schronisko Na Paluchu promuje pozytywne postawy wobec zwierząt domowych i wolnożyjących poprzez edukację i zabawę.

- Będzie dużo adoptowanych psów, konkursy, zabawy, pamiątkowe zdjęcie adoptowanych pasiaków. Porozmawiamy także poważnie o adresatkach, chipowaniu, sterylizacji, adopcji. Zapraszamy na Agrykolę - mówi Agnieszka Ducin ze schroniska Na Paluchu.

Atrakcji nie zabraknie

Warszawski Dzień Zwierząt to wielkie święto zwierząt i ich miłośników. W programie m.in. spacer po zdrowie z Tunią, warsztaty Psikusy z Palucha, pokaz pierwszej pomocy, psów pracujących policji.

Na Agrykoli będzie można także zobaczyć jak się bawić z psem, jak wygląda trening pozytywny z czworonogiem. Wolontariusze opowiedzą jak pomagać bezdomnym zwierzętom, jak zapobiegać ich bezdomności, jak zabezpieczyć zwierzaki przed kleszczami. Impreza potrwa do godziny 18.

skw/pm