Pijany kierowca usnął w korku. "Trzymał butelkę wódki"

Warszawa

Grzegorz/ Kontakt24Zasnął pijany w samochodzie

BMW stojące na środku drogi, a za kierownicą śpiący mężczyzna w towarzystwie butelki wódki. Taki widok zastał w Pruszkowie pod Warszawą autor nagrania, które otrzymaliśmy na Kontakt 24. Jak podała policja, główny "bohater" filmiku miał w organizmie blisko dwa promile alkoholu.

"W Pruszkowie na ulicy Partyzantów pijany kierowca usnął w korku. Trzymał w połowie wypitą butelkę wódki. Nie reagował na pukanie w szybę. Obudził się po przyjeździe policji" – poinformował na Kontakt 24 Grzegorz, autor nagrania.

Informacja o tym kierowcy wpłynęła na policję w piątek około godz. 16. - Po przyjeździe na miejsce policjanci próbowali dobudzić mężczyznę - relacjonowała nam st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

"Ocknął się i odjechał"

Jak dodała, funkcjonariuszom udało się dobudzić 39-latka, jednak nie otworzył on samochodu.

- Mężczyzna ocknął się i bez otwierania drzwi odjechał. Po chwili został zatrzymany przez patrol - przekazała rzeczniczka. - W trakcie kontroli przy mężczyźnie znaleziono butelkę alkoholu. We krwi miał niecałe dwa promile - poinformowała st. asp. Dąbrowska. 39-latek trafił na komendę.

CZYTAJ RÓWNIEŻ NA KONTAKCIE 24