Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Pies bawił się w ogródku, wykopał pistolet

Warszawa

kspCrazy wykopał w ogródku pistolet gazowy

Do komendy na warszawskich Bielanach zadzwoniła właścicielka owczarka berneńskiego twierdząc, że jej pies wykopał w ogródku nietypowy "eksponat". Jak poinformowała policja, tym nietypowym znaleziskiem okazał się kilkudziesięcioletni pistolet gazowy.

Mieszkanka warszawskich Bielan o znalezisku na swojej posesji zaalarmowała policję kilka dni temu. Według jej relacji należący do niej pies, który wabi się Crazy, od dłuższego czasu obwąchiwał jedno miejsce w przydomowym ogródku. W końcu zaczął tam kopać.

Wykopał kilkudziesięcioletni pistolet

- Właścicielka była początkowo zła na swojego pupila za zniszczenie kwiatów i trawnika, ale jak tylko zobaczyła, co znajdowało się w dole, natychmiast powiadomiła policję - tłumaczy Kamila Szulc z Komendy Rejonowej Policji.

Na miejsce przyjechali funkcjonariusze, którzy zabezpieczyli wykopany przez zwierzaka kilkudziesięcioletni pistolet gazowy. - Został on przekazany do dalszych badań - mówi Szulc.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy też o adopcyjnych rekordach na Paluchu:

Adopcyjne rekordy na Paluchu
TVN24

PAP/mp