Pięć osób rannych po wypadku na Pradze. Kierowca uciekł

Warszawa

W niedzielę około południa na policję zgłosił się mężczyzna podający się za kierowcę, który w nocy uczestniczył w wypadku. Kierowca volvo zbiegł z miejsca zdarzenia, pozostawiając w drugim pojeździe pięć osób rannych. Informację i zdjęcia z ul. Grochowskiej nadesłał Reporter 24 rafal2014.

- W nocy z soboty na niedzielę doszło do groźnego wypadku na rondzie Wiatraczna na Grochowie. Kierowca volvo zbiegł z miejsca zdarzenia, a o skali wypadku mówią zdjęcia - poinformował Reporter 24 rafal2014.

Nocny wypadek

Około godziny 12.30 do policji zgłosił się około dwudziestoletni mężczyzna podający się za kierowcę, który w nocy zbiegł z miejsca wypadku.

- Jest to osoba trzeźwa. Jak powiedział, oddalił się, bo nie posiada uprawnień do kierowania samochodem - poinformował Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji. W zależności od ustaleń policji dotyczących sprawcy wypadku, za doprowadzenie do zderzenia kierowcy grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Za kierowanie pojazdem przez osobę nieposiadającą uprawnień grozi mandat w wysokości 500 złotych - dodał.

Pięć osób rannych

Do wypadku na ul. Grochowskiej doszło przed północą, w nocy z soboty na niedzielę.

- Zderzyły się volvo z volkswagenem. Trzy osoby jadące volvo, kierowca i dwóch pasażerów, oddaliły się z miejsca zdarzenia. Kierowca i czworo pasażerów volkswagena zostało przewiezionych do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - poinformował oficer prasowy.

Policja ustala okoliczności, w jakich doszło do wypadku.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKT 24

ak/map