Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Pharrell Williams odwołał koncert. "Planujemy przełożenie festiwalu"

Warszawa

kallerna CC-BY-SAGwiazda odwołała swój koncert

Dwa tygodnie przed planowanym festiwalem "Pozytywne Wibracje" organizatorzy poinformowali, ze główna gwiazda imprezy - Pharrell Williams odwołał swój koncert w Warszawie. - Planujemy przełożenie festiwalu na późniejszy termin. Sprawdzamy dostępność pozostałych artystów, postaramy się także o kolejną gwiazdę - informują w oficjalnym oświadczeniu.

Na stadionie Legii nie usłyszmy więc takich hitów jak "Happy" czy "Get Lucky", które podbijały miesiącami światowe listy przebojów. Williams miał wykonać swój pełnowymiarowy koncert w asyście 40- osobowego zespołu. Poza informacją, że przyczyny odwołania były od organizatorów "niezależne", nie podają konkretów.

"Wyrażamy głęboki żal"

"Jesteśmy zmuszeni do zakomunikowania tej wiadomości na dwa tygodnie przed planowanym wydarzeniem na stadionie Pepsi Arena w Warszawie. (...) Wyrażamy głęboki żal z powodu zaistniałej sytuacji. Liczymy na to, że zobaczymy się w tym roku na naszym festiwalu." - czytamy na stronie organizatora festiwalu.

Organizatorzy zapewniają, że posiadacze biletów wraz z dowodem transakcji będą mieli prawo do otrzymania zwrotu pieniędzy w miejscu, w którym dokonali zakupu.

Znajdą inną gwiazdę?

"W związku z zaistniałą sytuacją planujemy przełożenie festiwalu na późniejszy termin. Sprawdzamy dostępność pozostałych artystów, postaramy się także o kolejną gwiazdę festiwalu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby poinformować Państwa o nowej dacie oraz ewentualnych zmianach w line-upie jak najszybciej. Nastąpi to nie później niż do 30 czerwca br." - informują organizatorzy.

Festiwal Pozytywne Wibracje inspirowany był wydawaną od 1997 roku składanką płytową. Trzy pierwsze edycje imprezy odbyły się w Białymstoku. Ich gwiazdami byli m.in. Seal, Angie Stone, Raphael Saadiq, The Brand New Heavies, Incognito, De Phazz, Dimitri From Paris, Gabin, Omar, czy Us3.

TAK ORGANIZATORZY ZAPOWIADALI FESTIWAL W KWIETNIU:

O festiwalu opowiada Stanisław Trzciński STX Jamboree
x-news.pl
Stanisław Trzciński o organizacji festiwalu
x-news.pl

kś/ran