Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Pęknięta butelka postawiła służby na nogi. Ewakuacja

Najnowsze

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plRozerwane pojemniki na boisku szkolnym

Alarm na boisku szkolnym przy ul. Białostockiej. Po zgłoszeniu o wybuchu pojemników, na miejsce wezwano policję i straż pożarną. Ewakuowano uczniów.

- Straż pożarna dostała zgłoszenie o wybuchu - mówi kapitan Piotr Świerkoc ze straży pożarnej. Okazało się jednak, że sytuacje nie była tak dramatyczna, jak się początkowo wydawało. - Nikomu nic się nie stało. Zagrożenia pożarowego nie było. Zabezpieczamy miejsce zdarzenia - dodaje strażak.

Na miejscu jest reporter tvnwarszawa.pl. - Pod ścianą leżą dwa kilkunastolitrowe pojemniki, jeden jest rozerwany. Prawdopodobnie pochodzą z okolicznego baru i służyły do przechowywania piwa - precyzuje Artur Węgrzynowicz. - Z nieoficjalnych informacji wynika, że ktoś mógł rzucić nimi o ścianę. Ponieważ zawierały sprężone powietrze, można było mieć wrażenie wybuchu jakieś substancji - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.

Tę wersję potwierdzają służby. - Ktoś wrzucił butelki na teren boiska, jedna z nich pękła - podaje Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej Policji. - Okazało się , że były to pojemniki po piwie pod dużym ciśnieniem - dodaje Piotr Świerkoc.

Z terenu boiska, ewakuowano uczniów.

md/b