Przygotuj się na:

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - EKSPRESOWE AUTOBUSY

Ratusz poinformował, że w najbliższy weekend zostaną uruchomione trzy dodatkowe linie autobusowe. Będą dowoziły mieszkańców w okolice cmentarzy.

Pękła rura, woda podmyła chodnik. Rowerzystka wpadła do dziury

Najnowsze

tustolica.plPoważna awaria wodociągowa na Targówku

Najpierw pęknięta rura i zalana ulica. Potem podmyty chodnik i dziura, do której wpadła rowerzystka. Tak wyglądała awaria wodociągowa, do której w sobotę doszło na Bródnie.

Do awarii doszło na skrzyżowaniu Chodeckiej i Suwalskiej. Pod wpływem wylewającej się z pękniętej rury wody jezdnia zamieniła się w błotniste jezioro. Woda podmyła także chodnik.

Jak donosi portal tustolica.pl, w pewnym momencie w środek kałuży wjechała para cyklistów. Momentalnie zarwała się pod nimi nawierzchnia - oboje wpadli do brudnej wody. Na miejscu miało dojść do ostrej wymiany zdań między rowerzystami, a wodociągowcami.

Dziewczyna trafiła do szpitala

Przyjechała policja i pogotowie, które zabrało rowerzystkę do szpitala. Jak relacjonuje dziennikarz lokalnego portalu, piesi ignorują biało-czerwone taśmy i przechodzą przez teren awarii.

W skutek awarii wody nie mają mieszkańcy Chodeckiej 14. ma być przywrócona przywrócona do południa w poniedziałek. Do tego czasu mieszańcy muszą korzystać z beczkowozu, który stanął na podwórku.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TUSTOLICA.PL

kś/r