Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Paweł Janas stracił pracę

Warszawa

| Mars Onefot. TVN Warszawa

Paweł Janas rozwiązał umowę z Polonią Warszawa. Były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski pracował w klubie pół roku. Najpierw jako dyrektor sportowy, później w roli szkoleniowca, a ostatnie tygodnie ponownie na tym pierwszym stanowisku.

- Dziś rozwiązano za porozumieniem stron umowę z dyrektorem sportowym Polonii Warszawa, Pawłem Janasem - poinformowano na oficjalnie witrynie internetowej klubu.

Serb wypożyczony na pół roku

We wtorek nowym zawodnikiem Czarnych Koszul został Milos Adamović. 22-letni Serb został wypożyczony na pół roku z mołdawskiego Sheriffa Tyraspol, gdzie spędził ostatnie 12 miesięcy.

To kolejny piłkarz, który został zawodnikiem Polonii w zimowej przerwie. Wcześniej umowy z klubem podpisali Adam Kokoszka, który został wypożyczony z drugoligowego włoskiego Empoli oraz Serb Dorde Cotra z FK Rad Belgrad.

Na dwutygodniowe zgrupowanie do Hiszpanii polecieli natomiast inni testowani zawodnicy: Czech Antonin Rosa i Argentyńczyk Santiago Villafane.

Czytaj także na tvn24.pl

tvn24.pl/bgr/sk/k//par