Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Paul McCartney zagra pierwszy raz w Polsce. Na Narodowym

Warszawa

TVN24Sir Paul McCartney zagra na Narodowym

Kolejną gwiazdą, która zawita w tym roku na Stadion Narodowy będzie Paul McCartney. Zaplanowany na czerwiec koncert eksbeatlesa będzie częścią trasy "Out There!".

Legendarny muzyk potwierdził dzisiaj, że zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie 22 czerwca. Będzie to jego pierwszy koncert w Polsce. - Ważna informacja jest taka, że na Stadionie Narodowym, na koncercie będą miejsca wyłącznie siedzące, także na płycie - powiedział w środę Piotr Metz, dziennikarz muzyczny.

"Niepowtarzalne doświadczenie"

Artysta zaprezentuje przekrój swojej twóczości. Usłyszymy piosenki z repertuaru zespołów Wings i The Beatles, ale także solowego dorobku muzyka.

- Występ McCartney'a na żywo to niepowtarzalne doświadczenie. W trakcie trzech godzin koncertu wiele najwspanialszych momentów muzyki ostatnich 50 lat odżyje na nowo, momentów, które dla wielu wyznaczały muzyczną drogę życia – czytamy na stronie operatora stadionu.

Koncert dla 400 tysięcy

W ciągu ostatnich 40 lat muzyk występował na całym świecie m.in. w Koloseum w Rzymie, na Placu Czerwonym w Moskwie, w Białym Domu, czy Meksyku (darmowy koncert dla ponad 400 tysięcy ludzi).

Bilety w cenach od 242 zł do 1100 zł pojawią się w sprzedaży w piatek 22 marca od godz. 10.00 na http://www.LiveNation.pl

Mecze, koncerty, maratony - zobacz kalendarium imprez na Stadionie Narodowym

ran/b