"Parking nad stacją Plac Wilsona nie powstanie"

Warszawa

| ISRO/PAP/EPAfot. urząd dzielnicy Żoliborz

Na forum trwa dyskusja o miejscach parkingowych na Żoliborzu. - Dużo popozycji jest oderwanych od realiów - komentują w swoim profilu w tvnwarszawa.pl mieszkańcy skupieni wokół znanego bloga placwilsona.blox.pl. I dowodzą, że parking pod Placem Wilsona nie ma szansy powstać, zaś przerabianie pasów zieleni na parkingi to kuriozum.

Władze Żoliborza szukają sposobu na parkingowe problemy dzielnicy. W kwietniu zaproponowały mieszkańcom wypełnienie ankiety -"Poszukajmy nowych miejsc parkingowych" i właśnie podzieliły się jej wynikami.

Po ich przedstawieniu w tvnwarszawa.pl do dyskusji włączyli się mieszkańcy skupieni w grupie "Plac Wilsona".

Uwagi opublikowali w swoim profilu w tvnwarszawa.pl. Rozwiązania zaproponowane przez sąsiadów raczej nie przypadły im do gustu:

Rachunki przedstawione przez "Plac Wilosna" są poprawne. W kwietniu o kosztach potencjalnej budowy pisał w tvnwarszawa.pl Andrzej Rejnson. Pytanie, czy sąsiedzi zgodzą się ze społecznikami, że blisko 22 miliony złotych za podziemny parking, to rzeczywiście zbyt dużo?

"Plac Wilsona" opublikował swoją opinię w artykule na tvnwarszawa.pl. Jeśli również chcesz się w ten sposób dzielić swoimi uwagami z innymi warszawiakami możesz się zarejestrować TUTAJ lub przesyłać informacje na warszawa@tvn.pl.

mz