Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Pałki, kastety i ochraniacze. Oto "wyprawka" chuligana

Najnowsze

kspWyposażenie kibola

Ochraniacze na zęby, kastety, petardy, ale i kominiarki czy pałki mieli przy sobie chuligani, którzy po meczu Polska – Rosja starli się z policją.

Chuligani byli dobrze przygotowani do walki z policją i kibicami drużyny przeciwnej. To co policja znalazła przy zatrzymanych, pokazuje, że w ogóle nie planowali kibicowania. Byli na walkę na pięści.

Zatrzymane 184 osoby

Kastety, petardy, kominiarki, ale i ochraniacze na zęby - to tylko część wyposażenia zarekwirowanego kibolom z Polski i Rosji, zatrzymanym po meczu. Funkcjonariusze zatrzymali najbardziej agresywnych.

Policjanci zatrzymali łącznie 184 osoby, w tym 156 Polaków, 25 obywateli Rosji, a także obywatela Hiszpanii, Węgier i Algierii. 33 osoby zostały przewiezione do izby wytrzeźwień. W zamieszkach obrażenia odniosło 10 policjantów, którym udzielono pomocy medycznej.

lata/roody