Ambulans przewoził ciężarną z COVID-19. Zderzył się z innym autem

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie z udziałem karetki w Ożarowie Mazowieckim

Samochód osobowy zderzył się z karetką na jednym ze skrzyżowań w Ożarowie Mazowieckim. Straż pożarna podaje, że zespół ratownictwa medycznego przewoził ciężarną z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem.

Służby otrzymały przed godziną 21 zgłoszenie dotyczące kolizji przy skrzyżowaniu Poznańskiej i Strażackiej w Ożarowie Mazowieckim. - Doszło do zderzenia z udziałem samochodu osobowego i karetki przewożącej kobietę w ciąży, która miała pozytywny wynik testu na COVID-19. Kobieta znajdowała się pod opieką ratowników medycznych do momentu przyjazd drugiej karetki - poinformował Kazimierz Jaworski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w powiecie warszawskim zachodnim.

Jak dodał, pacjentka została przekazana kolejnemu zespołowi, który zabrał ją do szpitala około godziny 21.20. Podkreśla jednocześnie, że strażacy nie mają informacji o tym, by w wyniku tego zderzenia ktokolwiek ucierpiał.

Miejsce kolizji zabezpieczały dwa zastępy straży pożarnej z jednostek ratowniczo-gaśniczych w Ożarowie Mazowieckim i Błoniu. Swoje czynności prowadzi nadal policja. - Ruch w miejscu zderzenia odbywa się wahadłowo. Zablokowany jest jeden pas w kierunku Błonia - zaznaczył Jaworski. Utrudnienia zakończyły się przed godziną 22.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl