Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

OWF: zawalił się ekran, trzy koncerty odwołane

Warszawa

Taylor Momsen /Wikipedia i twitterOwdołano koncert The Pretty Reckless

Pogoda nie rozpieszcza fanów muzyki, którzy pojawili się na Orange Warsaw Festival. Silny wiatr przewrócił jeden z ekranów ledowych obok sceny na błoniach Stadionu Narodowego. Odwołane zostały trzy koncerty: The Pretty Reckless, Jamal, Ska-P.

- Najwyraźniej nie mają solidnej sceny. Nasz występ został odwołany. Cieszę się, że nikt nie został ranny! – napisał na jednym z portali społecznościowych Mark Damon, basista grupy the Pretty Reckless, który miał wystąpić na jednej ze scen na błoniach Stadionu Narodowego. Sytuacje skomentował też na twitterze. Tam zajście nazwał "stage collapse" ("upadek sceny").

Przewrócił się ekran

O komentarz poprosiliśmy rzecznika festiwalu. - Z powodu silnego wiatru przewrócił się jeden z ekranów na błoniach, obok sceny Warsaw Stage. Byliśmy zmuszeni odwołać trzy pierwsze koncerty na tej scenie. Ekran przewrócił się przed 15.00, kiedy jeszcze nie było tam publiczności – mówi Piotr Metz rzecznik Orange Warsaw Festivalu i dodaje, że na dwóch pozostałych scenach koncerty rozpoczęły się zgodnie z planem.

Warsaw Stage ma wystartować koncertem Lily Allen o 21.30. Odwołano koncerty: The Pretty Reckless, Jamal, Ska-P.

Koncerty Lily Allen oraz Snoop Dogga (występującego pod pseudonimem Snoop Lion) na Warsaw Stage odbyły się bez problemów i zgromadziły dużą publiczność.

Piotr Metz o tegorocznym Orange Warsaw Festivalu:

lata/r

Piotr Metz o tegorocznym festiwalu
TVN24