Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

Otwarcie pętli na Marysiniejednak w poniedziałek

Najnowsze

fot. Maciej Wężyk/tvnwarszawa.pl

Miała być otwarta w środę. W czwartek okazało się jednak, że poczeka do poniedziałku. Mimo wszystko, pętla autobusowa w Marysinie będzie gotowa prawie miesiąc przed terminem.

Zarząd Transportu Miejskiego zapowiedział, że otworzy pętlę Marysin Wawerski w środę. Tak się jednak nie stało, a w czwartek dostaliśmy komunikat, z którego wynika, że autobusy wrócą na nią - i na stałe trasy - dopiero w poniedziałek.

Mimo wszystko, remont pętli można uznać za spory sukces - miał trwać dwa miesiące, a udało się go skończyć prawie miesiąc wcześniej.

Od poniedziałku, od początku kursowania linii dziennych na swoje trasy powrócą linie 215, 401 i 520.

Sezam 02

"Przywrócone zostaną przystanki MARYSIN 03 i 04 oraz zlikwidowane przystanki POTOCKICH 54, BYCHOWSKA 52 oraz ŁYSAKOWSKA 53 i 54" - informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

Na tym jednak nie koniec zmian. Urzędnicy przychylili się do prośba pasażerów, i teraz na trasie linii 401 i 520 będzie przystanek SEZAM 02, na którym autobusy zatrzymają się na żądanie.

as/roody

Pozostałe wiadomości