Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Oto najpiękniejsze dziewczyny Warszawy

Warszawa

TVN24Wybory miss stolicy

Wiadomo już, kto jest najpiękniejszą mieszkanką Warszawy i najpiękniejszą nastolatką Warszawy. To Aleksandra Podsiadły i Izabela Hamuda. Obie panie będą teraz reprezentować stolicę na ogólnopolskich konkursach piękności.

- Chcę skończyć studia, które zaczęłam, ale mam nadzieję, że ta wygrana pozwoli mi iść dalej w modelingu - powiedziała już po wręczeniu nagród Podsiadły. W ocenie nowej Miss Warszawy, poziom konkursu był wysoki i zwycięstwo było dla niej "szokiem".

- Jestem bardzo szczęśliwa. Nie spodziewałam się, że zajdę tak daleko - stwierdziła z kolei Hamuda. Miss nastolatek również ma nadzieję, iż wygrana w konkursie pomoże jej w ewentualnej karierze modelki. - To jest ciężka praca, ale bardzo przyjemna - dodała dziewczyna. Obie laureatki podkreślają, że wszystkie ich koleżanki były równie urodziwe, a atmosfera konkursu ani na chwilę nie stała się nieprzyjemna, a dziewczęta były do siebie przyjaźnie nastawione.

Czytaj także na tvn24.pl

tvn24.pl/mk/mtom/su/b