Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Oświadczenie matki Dawida. Podziękowała, poprosiła o modlitwę

TVN Warszawa

W poniedziałek odbędzie się sekcja zwłok DawidaTVN 24
wideo 2/5

Matka pięcioletniego Dawida, którego ciało "z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością" odnaleźli w sobotę policjanci, wydała w niedzielę oświadczenie. Podziękowała w nim służbom, mediom, lokalnej społeczności i "wszystkim tym, którym los synka nie był obojętny".

W sobotę stołeczna policja poinformowała, że na trasie A2 między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim, w okolicach węzła Pruszków, znaleziono ciało dziecka. - Z prawdopodobieństwem graniczącym prawie z pewnością jesteśmy przekonani, że jest to 5-letni Dawid - przekazał Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

Matka Dawida dziękuje służbom

W niedzielę matka Dawida wydała oświadczenie, które przekazała dziennikarzom programu "Uwaga!" TVN.

Podziękowała "służbom, które z ogromną determinacją, nie szczędząc środków i wysiłku prowadziły akcję poszukiwawczą".

"Dziękuję lokalnej Społeczności, Mediom i wszystkim tym, którym los mojego Synka nie był obojętny, którzy do końca okazywali wsparcie wierząc w szczęśliwe zakończenie" - napisała kobieta i poprosiła o modlitwę.

Oświadczenie matki Dawida
UWAGA! TVN

10 dni poszukiwań Dawida

5-letni Dawid zaginął w środę 10 lipca. Z domu rodzinnego w Grodzisku Mazowieckim zabrał go ojciec. Około godziny 17 odjechali samochodem. Mężczyzna miał zawieźć dziecko do jego matki, która tymczasowo mieszka w Warszawie. Chwilę przed godziną 21 ojciec Dawida odebrał sobie życie. Jego samochód znaleziono w dzielnicy Łąki. Kilka godzin później matka zgłosiła zaginięcie chłopca.

Poszukiwania Dawida dzień po dniu. CZYTAJ WIĘCEJ >

Zdjęcie na stronie głównej: Leszek Szymański / PAP

ads/b