Najnowsze

Śmierć w salonie gier. 43-latek usłyszał zarzut zabójstwa, cztery osoby w areszcie

Najnowsze

Aktualizacja:
Autor:
kz,
dg/b
Źródło:
PAP
DarSzach / ShutterstockPolicja zajmuje się sprawą

Do sprawy zabójstwa 35-latka w Ostrowi Mazowieckiej zatrzymano pięć osób - czterech mężczyzn i kobietę. Do tymczasowego aresztu trafili mężczyźni, w tym 43-latek, który usłyszał zarzut zabójstwa.

Wśród zatrzymanych w sprawie zabójstwa 35-latka są mężczyźni w wieku 43, 60 lat i dwóch 31-latków oraz 23-letnia kobieta. Jak poinformowała w sobotę Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce, zarzut zabójstwa z użyciem noża usłyszał 43-latek. - Postawiono mu także zarzut udziału w bójce ze skutkiem śmiertelnym, podobnie jak trzem pozostałym mężczyznom. O ich tymczasowym aresztowaniu zdecydował w piątek Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej – przekazała rzeczniczka ostrołęckiej prokuratury Elżbieta Edyta Łukasiewicz.

Prokurator dodała, że, dozór policyjny jako środek zapobiegawczy zastosowano wobec 23-letniej kobiety. Usłyszała zarzuty zacierania śladów i nieudzielenia pomocy ofierze.

Śmierć w salonie gier

35-letni mężczyzna został znaleziony martwy we wtorek około północy przed salonem gier w Ostrowi Mazowieckiej. 35-latek miał ranę kłutą pod łopatką. Sekcja zwłok wykazała, że rana powstała prawdopodobnie w wyniku ciosu zadanego nożem. Na podstawie m.in. zapisu monitoringu śledczy ustalili, że do zabójstwa prawdopodobnie doszło wewnątrz salonu gier.

Informowaliśmy także o ataku na dwie obywatelki Ukrainy w Nacpolsku:

Prokuratura o sprawie ataku na dwie kobiety w Nacpolsku (materiał z 6.06.2022)
Prokuratura o sprawie ataku na dwie kobiety w Nacpolsku (materiał z 6.06.2022)TVN24

Autor:kz, dg/b

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: DarSzach / Shutterstock

Pozostałe wiadomości