Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Ostatni sprawdzian przed Euro

Warszawa

PZPNTuż przed Euro Polska zagra sparing z Andorą

Towarzyskie spotkanie Polska - Andora to ostatni sprawdzian kadry Franciszka Smudy przed meczem otwarcia Euro 2012. Zespół z małego księstwa w Pirenejach zajmuje 205. miejsce w rankingu FIFA. Trener Polaków chce by biało-czerwoni nabrali pewności siebie przed meczem z Grekami na Mistrzostwach Europy.

Fani piłki nożnej w Polsce i na Ukrainie coraz mocniej ściskają kciuki. Już za 6 dni rozpocznie się Euro 2012. Ostatnim sprawdzianem dla naszej reprezentacji będzie towarzyski mecz z Andorą, który o 17:00 rozpocznie się na Pepsi Arenie.

Kadra Franciszka Smudy wróciła na ten stadion po 9-miesięcznej przerwie. Ostatni raz przy Łazienkowskiej zagrali we wrześniu z Meksykiem.

Tym razem przeciwnik będzie o wiele słabszy. Andora zajmuje 205. lokatę w rankingu FIFA, więc wszyscy mają nadzieję, że Polacy, którzy są obecnie na 65. miejscu, "rozstrzelają" się przed meczem z Grecją. Taki jest też cel tego meczu. Biało-czerwoni mają nabrać pewności siebie przed meczem otwarcia Euro 2012. Sobotnie towarzyskie spotkanie Polska – Andora będzie pierwszą konfrontacją reprezentacji tych krajów i 34. mecz Polaków pod wodzą Franciszka Smudy.

Na Łazienkowskiej utrudnienia

Mecz cieszy się dużą popularnością, według Polskiego Związku Piłki Nożnej, w piątek o godzinie 12:00 w kasach zostało jeszcze 3 tysiące biletów. To oznacza, że na stadionie pojawi się minimum 28 tysięcy osób.

Mecz przy Łazienkowskiej wiąże się z utrudnieniami w okolicach ul. Myśliwieckiej i Rozbrat. W związku z dużym zainteresowaniem od 15:00 do ok. 21:00 dla linii 502, 514, 520, 523 i 525 uruchominone zostaną dodatkowe przystaki – Rozbrat 01 i 02 oraz Torwar 01 i 02.

W godzinach 15:00 – 17:00 uruchomiona będzie linia 901, który będzie dowozić kibiców z Dworca Centralnego i Ronda Wiatraczna.

SPRAWDŹ DOKŁADNY ROZKŁAD PRZYSTANKÓW

band//ec