Osram partnerem Narodowego

Warszawa

tvnwarszawa.plStadion Narodowy

Firma Osram zadba o oświetlenie na Stadionie Narodowym. Operator obiektu – spółka PL.2012+ podpisał z jej przedstawicielami umowę o współpracy.

Umowa nie oznacza, że Osram zostanie sponsorem tytularnym, który ma prawo do zmiany nazwy obiektu. Firma stała się za to oficjalnym dostawcą.

- Stadion Narodowy konsekwentnie realizuje politykę współpracy z najlepszymi markami z poszczególnych branż. Dołączenie światowego lidera w branży oświetleniowej, do grona oficjalnych dostawców jest potwierdzeniem, że rozwiązania dostarczane przez tę firmę na najlepszy wielofunkcyjny obiekt w tej części Europy sprawdzają się - zachwala Tomasz Zahorski, dyrektor ds. partnerstw korporacyjnych spółki PL.2012+.

Osram odpowiada też między innymi za oświetlenie stadionu w Sao Paulo – jedna z aren piłkarskich Mistrzostw Świata w Brazylii, czy paryski Disneyland.Firma dołącza do tzw. „11 marzeń”, czyli partnerów biznesowych areny. W niej będzie również sponsor tytularny. Zarządca Narodowego wciąż go szuka. - Rozmowy trwają ,są dość zaawansowane. Chcielibyśmy podpisać umowę w przyszłym roku – mówi Piotr Glinkowski ze spółki PL.2012+.

Tak wyglądały targi Wiatr i Woda na Stadionie Narodowym:

Wiatr i Woda na Stadionie Narodowym
Stadion Narodowy

ran