Orange Warsaw znów na Narodowym. Dłuższy i na dwóch scenach

Warszawa

Rochstar EventsRuszył Orange Warsaw Festival

Po raz drugi na Stadionie Narodowym. Wydłużony do trzech dni i poszerzony o drugą scenę. Organizator Orange Warsaw Festival zdradził pierwsze szczegóły imprezy.

Siódma edycja Orange Warsaw Festival odbędzie się odbędzie się w dniach 13-15 czerwca 2014 roku.

- Obiecaliśmy rozwijać festiwal i konsekwentnie dotrzymujemy słowa. Kolejna edycja będzie na pewno niezapomniana. Aż trzy festiwalowe dni, jeszcze więcej koncertów i muzyki - powiedział Konrad Ciesiołkiewicz z Orange Polska.

Druga scena

Organizatorzy postanowili wydłużyć czas trwania imprezy o jeden dzień. Będzie także dodatkowa scena. Listy wykonawców na razie nie ujawniono.

Stadion Narodowy będzie gospodarzem imprezy po raz drugi. Poprzednie edycje festiwalu odbywały się na placu Defilad, Torze Wyścigów Konnych oraz Pepsi Arenie.

- Cieszymy się, że stadion jest miejscem, które ma znaczenie dla rozwoju i dla sukcesu najlepszego miejskiego festiwalu muzycznego w Polsce - stwierdził Mikołaj Piotrowski, rzecznik Stadionu Narodowego.

Kilkadziesiąt gwiazd

Przez sześć lat na Orange Warsaw Festival zagrało blisko 60 artystów m.in. Beyoncé, Linkin Park, The Prodigy, The Offspring, Moby, Jamiroquai, Ms. Lauren Hill, Cypress Hill, Nelly Furtado, Skunk Anansie, Basement Jaxx i Fatboy Slim.

Sistars na OWF 2012
| Orange

b/mz