Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

"On może śpiewać wszystko"

Warszawa

To debiut, ale z przytupem. Już 22 lutego ukaże się płyta grupy The Positive. Na krążku usłyszeć będzie można też Natalię Kukulską i Urszulę Dudziak. W "Rytmie Miasta" płytę poleca producent i jazzman Grzegorz Piotrowski.

- Spotkaliśmy się z Mateuszem kilka lat temu. Wtedy otrzymałem od niego pierwsze wstępne wersje utworów. Rozmawialiśmy o różnych opcjach wydania. W międzyczasie Mateusz dostał się do "Fabryki Gwiazd" i jego kariera zaczęła sama płynąć. Półtora roku temu zaczęliśmy pracować nad materiałem – opowiada Grzech Piotrowski, producent, współwłaściciel Małej i Czarnej Jazz Club na Mokotowie.

Na płycie The Positive usłyszeć będzie można Urszulę Dudziak i Natalię Kukulską.

- Usłyszały od Grzesia, że to wartościowy artysta, dlatego te duety. Ale Urszulę Dudziak znałem już wcześniej, bo ją supportowałem. Ona mówiła o nas dobrze, rekomendowała nas do debiutów opolskich – wyjaśnia Mateusz Krautwurst z The Positive. – Natalię poprosiłem przy okazji jakiejś imprezy o duet. Wysłałem jej nagrany numer. Uznała, że jest w porządku – dodaje.

myk