Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Okulary, szorty, kapelusze... Trendy plażowe nad Wisłą

Warszawa

W co ubrać się nad Wisłę? TVN24
wideo 2/2

Strój kąpielowy, kosz plażowy i duże okulary przeciwsłoneczne - to według warszawiaków tegoroczny "must have" na nadwiślańskiej plaży. O trendy na stołecznych plażach zapytała TVN24.

Co trzeba założyć, że poczuć się modnie? - Fajne zwiewne długie sukienki. Do bikini można użyć pareo i wyglądać glamour. U niektórych pań widziałam kapelusze słomiane. To megafajnie wygląda - przekonywała jedna z plażowiczek.

Inni dodawali, że konieczne są też kosze plażowe i duże okulary. Modne są elementy kwiatowe. - Krótkie szorty dżinsowe albo materiałowe, topy króciutkie. Trochę elementów złota, jakieś boho, kolczyki, rozpuszczone długie włosy - opowiada inna mieszkanka zagadnięta przez ekipę TVN24.

Niestety, w niedzielę pogoda nie będzie sprzyjała opalaniu. Jak podaje tvnmeteo.pl w Warszawie przelotnie popada i będzie grzmieć. Ale będzie ciepło, temperatura maksymalna sięgnie 26 stopni Celsjusza.

md/b