Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

Najnowsze

Okradli i pobili trenerów, szuka ich policja

Najnowsze

archiwum TVN24Policja szuka sprawców (zdjęcie ilustracyjne)

Grupa zamaskowanych osób pobiła i okradła trenerów piłkarskich w okolicy stadionu Polonii Warszawa. Najbardziej ucierpiał szkoleniowiec warszawskiej Legii. Policja szuka napastników.

Do zdarzenia doszło 20 listopada, ale wcześniej policja o nim nie informowała.

Tego dnia grupa trenerów brała udział w szkoleniu na terenie stadionu Polonii Warszawa. Zostali zaatakowani tuż po wyjściu ze spotkania.

- Napastnicy byli w kominiarkach i ciemnych ubraniach. Pobili pięć osób. Poszkodowani to trenerzy z różnych klubów. Skradziono im także sprzęt, między innymi telefony i laptopy - mówi Robert Szumiata, rzecznik prasowy śródmiejskiej policji.

Niegroźne obrażenia

Wśród poszkodowanych jest trener Legii, Przemysław Łagożny pełniący w pierwszej drużynie funkcję analityka. Został zraniony w udo ostrym narzędziem. - Nie były to jednak na tyle groźne obrażenia, by musiał pozostać w szpitalu - dodaje Robert Szumiata.

Wśród poszkodowanych był także syn byłego zawodnika Legii, Marka Jóźwiaka.

- Syn czuje się już dobrze, na szczęście nie doniósł większych obrażeń. Stracił jedynie torbę, w której miał laptopa - powiedział Marek Jóźwiak w rozmowie z tvnwarszawa.pl.

Policja szuka sprawców

- Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie, analizujemy między innymi nagrania z monitoringu - mówi Szumiata. Do tej pory jednak nikt nie został zatrzymany.

Policja nie wyklucza, że w tle zdarzenia są konflikty pomiędzy kibicami zwaśnionych klubów.

O zdarzeniu jako pierwszy poinformował portal sportowefakty.wp.pl.

Na tvnwarszawa.pl Informowaliśmy też o wtargnięciu na wigilię klubową Polonii:

Zniszczyli budynek i samochody
Zniszczyli budynek i samochodyLech Marcinczak, tvnwarszawa.pl

kr/pm

Źródło zdjęcia głównego: archiwum TVN24

Pozostałe wiadomości