Od rana problemy na kolei. Odwołane pociągi, opóźnienia

Warszawa

Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plUtrudnienia na kolei

Utrudnienia na kolei. Awaria urządzeń sterowania. Na trasie Warszawa-Małkinia pękła szyna. Nad ranem zepsuł się skład na stacji w Teresinie. Odwołany został także poranny pociąg z Warszawy do Błonia.

11.49- awaria urządzeń sterowania

Jak informują Koleje Mazowieckie na szlaku Łochów - Sadowne Węgrowskie pękła szyna. Z powodu awarii, pociągi na tym odcinku kursują jednym torem.

W związku z tym składy kursujące linią Warszawa- Małkinia mogą mieć kilkunastominutowe, zmienne opóźnienia.

6.40 - awaria w Teresinie

To nie jedyne utrudnienia na kolei. Nad ranem na stacji Teresin Niepokalanów nastąpiła awaria pociągu jadącego z Sochaczewa (5:45) do stacji Warszawa Rembertów (7:01).

Podróżni jadący od Teresina Niepokalanowa mogli kontynuować podróż pociągiem z Sochaczewa przez Teresin Niepokalanów (6:01) do Warszawy Wschodniej (7:13) i dalej pociągiem nr 9340 Warszawa Wschodnia (7:21) - Warszawa Rembertów (9:30).

Odwołany został także pociąg z Warszawy Rembertów (7:16) do Błonia (8:09). Podróżni mogli skorzystać z pociągu z Warszawy Rembertów (7:28) do Warszawy Wschodniej (7:36) i dalej drugim pociągiem z Warszawy Wschodniej (7:56) do Błoni (8:38).

- Odwołanie pociągu z Warszawy Rembertów w stronę Błonia spowodowane jest awarią pociągu w Teresinie Niepokalanowie - tłumaczy Donata Nowakowska, rzeczniczka KM.

Nie wiadomo, czy na awarię składu miała wpływ pogoda.

su//ec