Od 4 rano stali po bilety. Mecz z Lechem wyprzedany

Warszawa

Adam Polak /Legia.comKolejka przed kasami Legii Warszawa

Mecze Legii z Lechem zawsze cieszą się olbrzymią popularnością. Nie inaczej będzie w sobotę, kiedy na trybunach przy Łazienkowskiej 3 usiądzie komplet widzów. - Wszystkie bilety zostały wyprzedane - mówi rzecznik klubu i dodaje, że przed kasami kibice w kolejce po ostatnie bilety ustawiali się we wtorek już o 4.00 rano.

Podczas finału Pucharu Polski padł rekord frekwencji. Spotkanie ze Śląskiem Wrocław w Warszawie obejrzało 29 416 kibiców. Czy w sobotę stołeczni kibice poprawią ten wynik? Jest duża szansa, ponieważ wszystkie bilety na mecz z Lechem Poznań zostały już wyprzedane.

- Mecz cieszy się olbrzymią popularnością. We wtorek o 4.00 nad ranem ustawili się kibice przy kasach by kupić ostatnich 1000 biletów. Na trybunach będzie blisko 30 tys. kibiców. Ostateczną liczbę poznamy w sobotę - mówi Michał Kocięba, rzecznik Legii Warszawa.

"Mecz jest wyprzedany"

Jeszcze we wtorek o 9:00 kolejka kibiców ciągnęła się do wejścia na trybunę północną. Nie wszystkim udało się kupić bilet. - Kilkaset osób musiało odejść z kwitkiem. Polecamy na przyszłość wcześniej kupować wejściówki. Najwygodniej jest przez internet - radzi Kocięba.

Pytany o to, czy w dniu meczu pojawią się jeszcze pojedyncze wejściówki, nie chce nikomu robić zbędnej nadziei. - Jeżeli będą zwroty, to kilka sztuk może się pojawić, ale w tej chwili wszystkie bilety są wyprzedane - mówi rzecznik.

W sobotę przy Łazienkowskiej 3 spotkają się dwaj odwieczni rywale. O 13:30 Legia Warszawa zagra z Lechem Poznań. Mecz lidera ekstraklasy z wiceliderem najprawdopodobniej wyłoni piłkarskiego mistrza Polski.

WIĘCEJ INFO NA LEGIA.COM

band//ec