Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Zmarł nastolatek, który wypadł z trzeciego piętra

Warszawa | Najnowsze

Aktualizacja:
Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak, tvnwarszawa.plDo zdarzenia doszło na Ochocie

Nastolatek wypadł w czwartek z mieszkania na trzecim piętrze budynku na Ochocie. Jak poinformowała w piątek policja, chłopca nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w budynku przy ulicy Opaczewskiej. - Około 13-letni chłopiec wypadł z okna mieszkania usytuowanego na trzecim piętrze domu - podawał w czwartek wieczorem Karol Cebula z ochockiej policji.

Śledztwo

Jak dodał policjant, nastolatek był reanimowany i został przetransportowany do szpitala. - Niestety nie udało się go uratować - przekazał w piątek po południu Cebula. Sprecyzował też, że chłopiec miał 11 lat, a nie 13 jak informował chwilę po zdarzeniu. - Ze wstępnych informacji wynika, że w momencie zdarzenia, w mieszkaniu nikogo nie było. W sprawie zostanie wszczęte śledztwo prokuratorskie - dodał policjant.

Na miejsce wypadku przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, by sforsować drwi mieszkania, z którego wypadło dziecko. Jednak, jak wyjaśniał Szymon Kisieliński z warszawskiej straży pożarnej, ostatecznie tak się nie stało. - Policja była służbą wiodącą. Po naszym przyjeździe przekazano nam, że funkcjonariusze samodzielnie dostali się do mieszkania - stwierdził strażak.

Do wypadku doszło na Ochocie | Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
Do wypadku doszło na Ochocie | Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
Do wypadku doszło na Ochocie | Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

kz/b