Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

"Obnażał się przed małoletnią". Policjanci szukają świadków

Warszawa

ShutterstockPolicja szuka świadków zdarzenia (zdjęcie ilustracyjne)

Na policję wpłynęło kolejne zgłoszenie dotyczące mężczyzny obnażającego się przed dziewczynkami. Tym razem sprawę badają bielańscy funkcjonariusze. Szukają też świadków zdarzenia, do którego doszło w piątek w parku Stawu Brustmana.

"Mężczyzna w wieku około 40 lat, niski, łysy, z brodą obnażał się przed małoletnią" - informuje policja. Do zdarzenia doszło w piątek 13 lipca, około godziny 7.40 na mostku na Stawach Brustmana.

Policjanci apelują do świadków tej sytuacji o kontakt z komendą rejonową przy ulicy Żeromskiego 7. Każdy, kto posiada informacje na ten temat może skontaktować się z funkcjonariuszami telefonicznie (22 603-10-55, 112) lub za pośrednictwem e-maila (oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl).

Podobne zgłoszenia na Targówku

To nie pierwsze takie zdarzenie w ostatnim czasie. Pod koniec czerwca informowaliśmy o mężczyźnie, który miał obnażać się przed dziewięciolatką na Targówku. Sprawę na policję zgłosił ojciec dziewczynki. Jej wyjaśnieniem zajęła się prokuratura, jednak sprawca nie został ustalony.

Przedstawiciel policji poinformował nas, że na Targówku wpłynęło kilka podobnych zgłoszeń. - Starszy mężczyzna próbował zaczepić dziewczynkę, zaczął się obnażać. Są złożone zawiadomienia w tej sprawie - powiedział Piotr Świstak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Na tvnwarszawa.pl informujemy o zatrzymaniach osób podejrzanych o podobne przestępstwa:

Policja w Hiszpanii rozbiła międzynarodową siatkę pedofilskąPolicia National
wideo 2/3

kk/gp