Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

Najnowsze

Objazd zamkniętą drogą

Najnowsze

| Days End Farm Horse Rescuefot

Jedna droga, dwa remonty, trzy tablice, a na każdej inne informacje. Kierowcy jadący al. Waszyngtona w stronę mostu Poniatowskiego mogą dostać zawrotu głowy czytając tablice z objazdami. Ich zdjęcie na warszawa@tvn.pl wysłał Wojtek.

Jedna tablica informuje o zamkniętym łączniku Wybrzeża Szczecińskiego z mostem Poniatowskiego. Na drugiej, w związku z remontem torowiska u zbiegu ul.: Targowej i Kijowskiej, przez ten łącznik prowadzi objazd.

- Jest jeszcze trzecia tablica, na której zakaz ruchu na łączniku jest przekreślony. Można zatem wywnioskować, że jest jednak przejezdny - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Zdezorientowanym kierowcom przypominamy, że łącznik jest zamknięty. Wszystko spowodowane jest przebudową Wybrzeża Szczecińskiego. Utrudnienia mają potrwać do końca czerwca.

To jednak nie ZDM jest odpowiedzialny za prace. - Zarząd Dróg Miejskich nie ma nic wspólnego z tymi remontami. Wybrzeże Szczecińskie robi Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych, Targową - Tramwaje Warszawskie - wyjaśnia Adam Sobieraj, rzecznik ZDM.

Jeśli chcesz nas zainteresować jakimś tematem pisz na warszawa@tvn.pl. Możesz też opublikować swoją informację bezpośrednio w portalach tvnwarszawa.pl lub Kontakt24.

su/par