Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Obiad zakończył się burdą. Skatował Azjatkę, obrobił kasę

Warszawa

kspPolicja zatrzymała napastnika

Obiad w azjatyckiej restauracji zakończył się krwawo. 31-letni mężczyzna nagle zaatakował pracującą w lokalu kobietę. Nie szczędził jej ciosów pięścią w głowę.

Do jednego z barów kuchni azjatyckiej w Otwocku weszło trzech mężczyzn. Zamówili dania, a po chwili jeden z nich nagle zaatakował pracujące tam kobiety.

Napastnik nie miał żadnych skrupułów. Najdotkliwiej została pobita Azjatka. 31-letni mężczyzna nie szczędził jej ciosów w twarz i głowę. Ciągał ją również za włosy.

Przypadkowe osoby, które przechodziły obok zadzwoniły po policję słysząc wrzask i płacz bitych kobiet.

Tymczasowy areszt

Policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę i jego 25-letniego kompana. Funkcjonariusze odzyskali również tysiąc złotych wyjęte z kasy przez jednego z napastników. Trzecia osoba jest poszukiwana.

Sąd przychylił się do prośby prokuratury o tymczasowy areszt dla mężczyzny, który zaatakował kobiety. Za dotkliwe pobicie grozi mu 12 lat więzienia. 31-latek był wcześniej notowany za podobne wybryki.

bf/roody