Obcokrajowcy przyjechali na pace ciężarówki

Warszawa

Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plZatrzymanie mężczyzn w Piastowie

W podwarszawskim Piastowie policja zatrzymała trzech młodych obcokrajowców. Podróżowali w skrzyni ładunkowej samochodu dostawczego.

Parking obok dużego magazynu. Na nim zaparkowane duże ciężarówki i mniejsze auta dostawcze. Obok jednego stoją trzej młodzi mężczyźni. Otaczają ich policjanci. - Chwilę wcześniej mężczyźni zostali wyciągnięci z naczepy - dowiedział się reporter tvnwarszawa Lerch Marcinczak, który nagrał sytuację z drona.

Ustalają tożsamość i kraj pochodzenia

Do zdarzenia doszło około godziny 10 w Piastowie, na ulicy Stanisława Bodycha. Policja otrzymała sygnał od pracowników firmy transportowej, którzy usłyszeli głosy wydobywające się z części ładunkowej ciężarówki Funkcjonariusze pojechali na miejsce.

- Podczas kontroli ujawniliśmy trzy młode osoby - potwierdza Sylwester Marczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. I dodaje, że teraz zadaniem policji będzie ustalenie tożsamości zatrzymanych, ich wieku i kraju pochodzenia.

Na miejsce przyjechało też pogotowie, jednak - jak zastrzega Marczak - nie ma informacji o potrzebie przewiezienia któregokolwiek z mężczyzn do szpitala.

kz/b