Obama nie zatrzyma Masy Krytycznej

Warszawa

| Anna Węgorowska/TVN Meteofot. TVN24

Wizyta Baracka Obamy w Warszawie spowoduje spore zamieszanie na stołecznych ulicach. Dodatkowo, jak co miesiąc rowerzyści przejadą przez miasto,ale z powdu wizyty prezydenta USA wyruszą z pl. Bankowego, a nie jak dotychczas z placu Zamkowego.

Żwirki i Wigury, Krakowskie Przedmieście - to tylko niektóre z ulic wyłączonych z ruchu m.in. w piątek z powodu wizyty prezydenta USA.

PRZECZYTAJ O UTRUDNIENIACH W RUCHU

Przejazd Obamy nie przeszkodzi w organizacji tradycyjnej Masy Krytycznej. - Masa odbywa się normalnie, z tą różnicą, że ruszamy z Placu Bankowego - zapewnia Wojciech Kaszuba, organizator akcji.

SPRAWDŹ TRASĘ

Dalej rowerzyści pojadą Al. Solidarności, ul. Leszno, Okopowa, przez Rondo "Radosława", Słomińskiego, Mostem Gdańskim, dalej rondem "Starzyńskiego", Wybrzeżem Helskim, Szczecińskim, Wałem Miedzeszyński, Mostem Poniatowskiego, przez rondo "Waszyngtona", Al. Waszyngtona do rondo "Wiatraczna".Później Grochowską, Zamoyskiego, Targową, 11 listopada, przez rondo "Żaba", Starzyńskiego, rondo "Starzyńskiego", Jagiellońską. Dalej Al. Solidarności, do placu Bankowego.

fot. Targeo
fot. Targeo
| Polska Agencja Prasowa

ran/ec