Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Oba wieczorne mecze Euro w strefie na żywo

Warszawa

Urząd MiastaStrefa kibica

Oba wieczorne spotkania Euro 2012 będą równocześnie transmitowane w stołęcznej strefie kibica. Na głównym telebimie będzie można zobaczyć potyczkę Hiszpanów z Chorwacją.

- Dzisiaj mamy dwa mecze - Chorwacja-Hiszpania i Włochy-Irlandia. Oba mecze będą transmitowane w Strefie Kibica równolegle - powiedział wiceprezydent Warszawy Jacek Wojciechowicz na poniedziałkowej konferencji prasowej w Pałacu Kultury i Nauki.

Na żywo również we wtorek Jak powiedziała PAP rzeczniczka ratusza ds. Euro 2012 Marta Brzegowa, na największym telebimie na pl. Defilad transmitowany będzie mecz Chorwatów z Hiszpanami. - Na części bocznych, mecz Włochów z Irlandią - dodaje w rozmowie z tvnwarszawa.pl.

Na żywo zobaczymy też oba mecze grupy D, które zostaną rozegrane we wtorek. Zagrają Ukraina z Anglią i Francja ze Szwecją. - O tym, który mecz będzie na głównym ekranie poinformujemy we wtorek - wyjaśnia Brzegowa.

Wcześniej ratusz zapowiadał, że pierwsze ze spotkań będzie można zobaczyć w strefie na żywo. Po jego zakończeniu na telebimach miała być retransmisja drugiego meczu.

PAP/ran//ec